אוטוטוב מכירת רכב

אוטוטוב אלג'ם ניסים בע"מ. או בשמנו המסחרי "אוטוטוב" הינה סוכנות רכב המתמחה במכירה, טרייד אין וליסינג של רכבים,הן חדשים והן יד שניה מכל הדגמים המובילים בענף הרכב, תוך מתן שירות אחראי, אמין, אדיב ובאווירה משפחתית, כך שאתם, לקוחות יקרים, תמיד תיהנו מהיותנו כתובת אמיתית לפניותיכם באשר הן.

סוכנות "אוטוטוב" הוקמה בשנת 1991 וממוקמת ברחוב חיל השריון 86 צומת קיבוץ גלויות בתל אביב.

היות ואנו פועלים בענף הרכב כבר למעלה מעשרים וחמש שנים, אנו מבינים היטב את הקושי שבו אתם נתקלים בהתאמת כלי הרכב לצרככם,לרבות במימון קניית הרכב באופן הנוח ביותר לכם ובהתאמה ליכולתכם הכלכלית, ולכן מציעים לכם סיוע פרקטי, באמצעות מסלולי מימון אטרקטיביים ונוחים של מימון עד מאה אחוז לרכישת הרכב. כיום, אנו נוכחים לקיומם של עסקים חובבניים רבים בתחום, יתרוננו המובהק על פניהם מתבטא בחוסננו, ניסיוננו, הוותק והמוניטין שרכשנו בענף, לאורך שנים רבות בהתמדה ובעמל רב.

מחפשים להחליף רכב בראש שקט? רכב באוטוטוב זו הקניה הטובה, המשתלמת הבטוחה ביותר.

כיום, אנו נוכחים לקיומם של עסקים חובבניים רבים בתחום, יתרוננו המובהק על פניהם מתבטא בחוסננו, ניסיוננו, הוותק והמוניטין שרכשנו בענף, לאורך שנים רבות בהתמדה ובעמל רב. בשל ניסיוננו המוכח בתחום, והאמינות המאפיינת אותנו ונקשרת בשמנו, אנו מתחייבים לאספקת רכבים במצב מכאני מעולה תוך מתן אחריות מרבית, והכול בהתאם לאופי העסקה ותנאיה. .

בחברתנו ניתן למצוא מלאי גדול ומגוון של רכבים, המתחדש ומותאם לצורכי הלקוחות לאחר שעברו בדיקות מכאניות מקיפות על ידי בוחן רכב מורשה. בנוסף, נערכת בדיקה קפדנית לווידוא אי קיום עיקולים שעבודים ודוחות למיניהן על הרכב. .

כל הרכבים נבדקים בקפדנות  על מנת להבטיח נסיעה בטוחה ללקוחותינו ללא בעיות. אמינות בתחום הרכב הינו הפרמטר החשוב ביותר בו אנו נמדדים, לא תמצאו אצלנו רכב בעייתי והסטורית הרכב שקופה לחלוטין, אנו מתחייבים בבדיקת תקינות ונותנים אחריות על כל הרכבים גם אם נגמרה אחריות היצרן.

כיום קל יותר לבצע קניית רכב חדיש, אפשרויות המימון אצלנו הן נוחות ביותר ותפורות באופן אישי לכל לקוח ולקוח בהתאם ליכולתו הכלכלית.

הסוכנות ממוקמת בלב המטרופולין הארצי, בסמוך למכוני הבדיקות ולשאר השירותים הנדרשים לטיפול ברכב, המקלים על ביצוע עסקה פשוטה, אמינה, נוחה ומהירה.

כתובתינו: חיל השריון 86, טלפון: 03-6885343

נשמח לראותכם בין לקוחותינו ולעזור לכם לבחור את הרכב המושלם עבורכם בתנאי רכישה נוחים ומותאמים אישית עבורכם.